Інженерні пластики – це сучасні полімерні матеріали з покращеними фізико-хімічними та механічними властивостями, завдяки яким вони здатні замінити метали. Вони не лише стануть чудовою альтернативою металевим сплавом, але й перевершують їх за низкою параметрів. Експерти HDPlast готові розповісти про їхні ключові переваги.
Що таке інженерні пластики?
Інженерні пластики є модифікованими полімерами, які за рахунок унікальних сучасних технологій та наукових методів отримують удосконалені експлуатаційні властивості.
У роботі ми використовуємо полімери нового покоління. Наприклад, Ertalon® LFX та ISO-MID PA 6 виготовляються з поліаміду PA6 з наповненням спеціальним маслом. За рахунок цього його можна використовувати для вимагають мастила (так зване «сухе мастило») комплектуючих та деталей конструкції. Він має високу жорсткість і в'язкість, при цьому характеризується відмінними характеристиками ковзання, що дозволяє використовувати його для рухомих і нерухомих вузлів конструкцій.
Інший матеріал – поліетилен ISO-LEN® 1000. Він зустрічається частіше і, ймовірно, про нього чули навіть люди, далекі від інженерної справи та хімії. Однак це не применшує переваг полімерів ПЕ – висока стійкість до стирання, низький коефіцієнт тертя, наближена адгезія до нуля, хімічна інертність. Також ми використовуємо поліетилен PЕ та поліуретан PU – для виконання футерування деталей.
Коли варто придбати вироби із інженерного пластику?
Інженерні пластики мають широкий спектр переваг, головні з яких – це:
- механічна стійкість, що включає жорсткість, високу в'язкість, низьку повзучість;
- стійкість до дії високих температур, а також температурних перепадів (від -220 до +260 градусів за шкалою Цельсія);
- хімічна інертність, підходять для використання в агресивному середовищі та витримують вплив кислот, лугів, розчинів, олії, нафтопродуктів;
- дозволяють виконувати дуже тонку обробку та створювати деталі та комплектуючі будь-якої форми та розміру;
- ремонтопридатність. Цілісність пластикової деталі або футерування можна відновлювати;
- тривалий термін експлуатації (зберігають фізико-хімічні властивості навіть за інтенсивного навантаження від 10 до 50 років);
- невелика вага, що дає змогу зменшити загальну масу конструкцій.
У інженерних пластиків широка сфера застосування. За рахунок своїх переваг та експлуатаційних властивостей, вони чудово підходять для футерування жолобів та напрямних, виготовлення зносостійких смуг, що передають пластин та підшипників, втулок, зірочок. З інженерних полімерів виготовляють запчастини та комплектуючі для сільськогосподарської техніки. Також їх використовують у машинобудуванні, харчовій промисловості, будівництві.
Де придбати вироби із інженерного пластику?
Придбати вироби з інженерного пластику за кращих умов ви можете в українській компанії HDPlast. Ми гарантуємо найвищу якість усієї продукції: при її виробництві використовуються сировина європейських виробників та застосовуються інноваційні унікальні технології. На кожному етапі передбачений суворий контроль якості, що дозволяє досягти чудового результату - інженерні пластики від HDPlast відповідають європейським стандартам. Підібрати необхідні комплектуючі дуже просто за рахунок зручної системи навігації та пошуку на сайті. А якщо виникнуть питання, ви завжди можете зв'язатися з менеджерами та проконсультуватися. Ціни вас приємно здивують, а доставка по всій території України допоможе заощадити час.